زمان جاری : شنبه 20 خرداد 1402 - 5:20 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمتعداد بازدید 37
نویسنده پیام
taraa25 آفلاین


ارسال‌ها : 467
عضویت: 10 /9 /1397
تشکرها : 10
تشکر شده : 79
انواع فروش آسانسور در تهران

  فروش آسانسورهای هیدرولیک


حرکت به سمت بالا و پایین در این نوع آسانسورها به وسیله جک هیدرولیک انجام می شود. در این نوع آسانسورها یک موتور سه فاز غلطان در روغن به همراه یک شیر الکتریکی مخصوص که به نام پاور یونیت است، وجود دارد. یکی از وظایف این موتور تامین فشار روغن برای جک هیدرولیک است. در حرکت رو به بالای این آسانسور موتور روشن خواهد شد و در حرکت رو به پایین نیازی به روشن شدن موتور نخواهد بود. آسانسورهای هیدرولیکی انواع مختلفی دارند:
تصویر: https://cdn.eghtesadnews.com/thumbnail/dK1umesu8sCZ/mW4TY_vzMeEG1fqb61-mcCKrGYGcOSm4SW9Yyhl5b2N1qvFeEPKLcFkzrdrrAcG9cg9gAf9kJWJmze2Es8GZhDlkJqwVKQrtJEEnjqAOwVo,/%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9+%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4+%D8%A2%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1+%D8%AF%D8%B1+%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86.jpg


  آسانسور هیدرولیکی بدون چاله
  آسانسور هیدرولیکی تلسکوپی
  آسانسور هیدرولیکی طنابی
  فروش آسانسور کششی


نیروی محرکه این آسانسور، یک موتور الکتریکی می باشد که اغلب در قسمت بالای چاه آسانسور و در موتورخانه تامین می شود. روی فلکه این آسانسورها چد کابل فولادی وجود دارد که از یک سو به کابین آسانسور و از سوی دیگر به وزنه های آسانسور که در داخل قابی فلزی قرار دارد، متصل است.
کمک به بالا بردن این آسانسورها به دلیل وجود وزنه در سیستم آسانسور می باشد؛ در غیر این صورت برای این کار لازم است موتورهای با توان بالا با کیلو وات بالا به کار برده شود؛ در نتیجه با این روش توان موتور استفاده شده کاهش پیدا می کند.
فروش آسانسور کششی در ایران یکی از پرفروش ترین آسانسورها می باشد. آسانسور کششی انواع مختلفی دارد: گیربکس دار، گیرلس، آسانسورهای بدون موتورخانه و آسانسورهای بالا برنده می باشند.
آسانسورهای وینچی(کششی) توسط یک زنجیر یا طناب فولادی آویزان شده و هرگونه نیروی رانشی به گونه ای غیر از اصطحلاک به آن وارد می شود، همچنین قاب وزنه در اینگونه آسانسورها وجود ندارد. اگر شما نیاز به این نوع آسانسور در ساختمان خود هستید کافیست به شرکت سهند فراز کیمیا تماس بگیرید.


  فروش آسانسور مغناطیسی


در این آسانسورهای مغناطیسی، تجهیزاتی مانند دیوار چاه آسانسور و ریل ها روی دیوارها قرار گرفته شده حکم استاتور موتور و کابین آسانسور حکم روتر را دارد. با اتصال جریان برق به استاتور، باعث ایجاد میدان مغناطیسی شده و به روتور القا می شود.
میدان مغناطیسی به وجود آمده در قسمتی قطع و با القای جریان برق توسط سیم پیچ های استاتور، سیم پیچ های قرار داده شده روی روتور باردار شده و باعث به حرکت درآمدن کابین می شود؛ در نتیجه دراین آسانسورها قطعاتی مثل وزنه تعادل، موتورخانه، کابل فولادی و... وجود ندارد. این آسانسورها ایمنی بالاتری نسبت به آسانسورهای معمولی دارند و به همین دلیل از قیمت بالاتری نیز برخوردار هستند. اگر ایمنی ساختمان برای شما مهم است، می توانید با شرکت سهند فراز در این زمینه تماس بگیرید.


  فروش آسانسور پنوماتیک


آسانسورهای پنوماتیک یکی از جدید ترین نوع آسانسور می باشد. کابین نوع آسانسور توسط نیروی پنوماتیک جا به جا خواهد شد.


  فروش آسانسور شیشه ای


بعضی از افراد به زیبایی آسانسور خود بسیار اهمیت می دهند و برای ساختمان خود به دنبال آسانسورهایی هستند که باعث افزایش زیبایی ساختمان شود. آسانسورهای شیشه ای یکی از مناسب ترین گزینه ها برای این افراد می باشد. این آسانسورها علاوه بر زیبایی از امنیت بسیار بالایی نیز برخوردار است.
استاندارد آسانسور چیست؟
نقش استاندارد ادواری چیست، آسانسور همان باید و نبایدهایی است که برای آسانسورهای باری، مسافری و.... باید انجام داد تا از افراد و وسیله ها در مقابل خطرات مختلف مانند سقوط حفاظت کند. شما برای دریافت استاندارد باید مراحلی را طی کنید که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد:


  تمام کردن عملیات نصب آسانسور و راه اندازی کامل آن ( اطمینان از اتمام تمامی عملیات ساختمان از جمله برق رسانی)
  ارسال رونوشت کارت ملی متقاضی و رونوشت صفحه اول پروانه ساختمان به شرکت آسانسور طرف قرارداد.
  ثبت نام اینترنتی در سامانه اخذ استاندارد ادواری آسانسور توسط شرکت طرف قرارداد و دریافت کد رهگیری و تعیین شرکت بازرسی آسانسور
  کارفرما باید هزینه بازرسی را پرداخت کند.
  ارسال نقشه، محاسبات و فرم مهندس ناظر توسط شرکت به شرکت بازرسی آسانسور
  تعیین نوبت بازرسی توسط شرکت بازرسی
  بازرسی آسانسور با حضور نماینده شرکت آسانسور( اگر که آسانسور هیچ ایرادی نداشته باشد از طرف بازرس تایید می شود ولی اگر که ایراداتی داشته باشد توسط بازرس یادداشت شده و آن شرکت باید آن ایرادات را رفع کند و بعد از رفع ایرادات دوباره درخواست بازرسی دهد.)
  بستن قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور
  منبع: استاندارد ادواری آسانسور


محبوب کن - فیس نما
شنبه 09 اردیبهشت 1402 - 12:44
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیربرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :