جمعه 04 اسفند 1402

عضویت ورود تالار آرشیو نقشه سایت خانه بذر تبلیغات تماس با ما

عشق است از علی عبدالمالکی

دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام عشق است

Ali Abdolmaleki – Eshgh Ast

علی عبدالمالکی عشق است

دمش گرم هر کی مونده پای عشقش دمش گرم هر کی سیره دل و چشمش

اهمال کاری نکن

اهمال کاری نکن

شما هم از شنیدن ” از شنبه شروع می‌کنم” خسته شده‌اید؟ بهترین چیزی که لازم دارید، از بین بردن طلسم عدم موفقیت هایتان اهمال کاری و تنبلی است. البته این نکته را به شما بگم که تنبلی و اهمال کاری با هم خیلی تفاوت دارند، به قولی بیشتر ما از اهمال کاری ضربه خوردیم تا تنبلی! 

از روزمرگی نجات پیدا کن

از روزمرگی نجات پیدا کن

روزمرگی اتفاقی است که شاید برای همه ‌ما اتفاق افتاده باشد. همه ‌ما برای مدتی به صورت دوره‌های زمانی کوتاه و یا بلند مدت دچار این مشکل شده‌ایم. به این صورت که روزهایی را می‌گذرانیم که در آن هیچ انگیزه و اشتیاقی نداریم.

چطوری باید محکم حرف بزنیم؟

چطوری باید محکم حرف بزنیم؟

همه ما انسان ها نیاز و علاقه شدیدی به تحت تاثیر قرار دادن دیگران داریم ، تا از این طریق بتوانیم ارزشمندی خود را به بالاترین حد برسانیم و احساس شگفت انگیزی را تجربه کنیم . یکی از راه های این تاثیر گذاری، فن بیان قوی و محکم حرف زدن است . به همین علت ما در مقاله چگونه محکم حرف بزنیم، به طور کامل و دقیق ، نکات و تکنیک های شگفت انگیزی را در برایتان توضیح داده ایم تا بتوانید در کوتاه ترین زمان به بهترین نتایج دست پیدا کنید . پس اگر به دنبال قدرت کلامتان هستید ، مقاله چگونه محکم حرف بزنیم را با تمام دقت و تمرکز خود بخوانید .

آموزش زبان بدن در مصاحبه شغلی

آموزش زبان بدن در مصاحبه شغلی

شاید فکر کنید زبان بدن در مصاحبه شغلی اهمیت چندانی ندارد اما توجه کنید که اولین برخورد شما با فرد مصاحبه کننده بسیار اهمیت دارد و تاثیر بسیار زیادی در آینده کاریتان میگذارد. بدانید که اگر رزومه کاری شما به تنهایی کافی بود هرگز مصاحبه های حضوری شکل نمی‌گرفت به این مسئله دقت کامل داشته باشید که حتی اگر شما در مصاحبه خود به تمام سوالات به درستی و به طرز عالی پاسخ می‌دادید هم، اگر زبان بدن در مصاحبه شغلی خود را درست نشان دهید به احتمال خیلی زیاد در این مصاحبه رد میشوید چون مصاحبه کننده قضاوت درستی در مورد توانایی های شما نمی‌تواند به دست بیاورد از همین رو ما تمام اصول و تکنیک های ساده و شگفت انگیزی که باید رعایت کنید را در این مقاله بیان کرده ایم، پس با دقت و تمرکز کامل و جامع آن را مطالعه کنید.

آموزش تکنیک نه گفتن به کودکان

آموزش تکنیک نه گفتن به کودکان

مهارت نه گفتن کودکان، از جمله مهارت های است که اکثر والدین نگران آن هستند. درست است که در ظاهر کودکی که بله و چشم زیاد استفاده می کند، و بیشتر اوقات با دیگران موافق است. به نظر دوست داشتنی باشد. اما والدین و معلمان کاملا میدانند که همین موضوع زمینه انواع سوء استفاده ها، تسلیم شدن ها و مورد ظلم قرار گرفتن ها را برای کودک آنها بوجود می آورد. پس اگر شما هم نگران آینده فرزندان این سرزمین هستید این مقاله آموزش نه گفتن کودکان را با دقت و حوصله بخوانید.

استعداد کودکمان را بشناسیم

استعداد کودکمان را بشناسیم 

استعدادیابی ورزشی کودکان یکی از بخش های استعدادیابی کودکان است که با کشف آن ، میتوانیم زندگی سالم و شادی را برای فرزند خود به وجود بیاوریم تا با توجه به استعداد ورزشی او ، فرزندمان را برای رسیدن به قله های موفقیت تشویق و همراهی کنیم. استعدادیابی ورزشی ، میتواند یکی از دغدغه های جدی افراد علاقه مند به ورزش ، پدران و مادران آینده نگر باشد که با کشف استعداد ورزشی کودکان در زمان کودکی ، آنها را برای داشتن آینده ای درخشان در مسیر استعداد هایشان قرار میدهند. برای اینکه بتوانید استعداد ورزشی کودک خود را کشف کنید ؛ تا انتهای این مقاله همراه ما باشید…

اینطوری مثبت اندیشی را در خود زنده نگه دار !

اینطوری مثبت اندیشی را در خود زنده نگه دار !

مثبت اندیشی (Positive thinking) یا نگرش خوش‌بینانه، تمرین تمرکز بر خوبی‌ها در همه موقعیت‌ها است که می‌تواند تأثیر بسیار زیادی بر سلامت روحی و جسمانی ما داشته باشد. البته باید در نظر داشت که داشتن افکار مثبت بدان معنا نیست که واقعیت را نادیده گرفته و مشکلات را در نظر نگیریم؛ مثبت اندیشی بدین معنا است که به اتفاقات زندگی لبخند زده و با آنها روبرو شویم و انتظار داشته باشیم که همه چیز خوب و عالی پیش رود. راز مثبت اندیشی و داشتن افکار مثبت در این است که به خود و توانایی‌هایمان نگاه مثبتی داشته باشیم.

آهنگ آنشرلی برای موبایل

آهنگ آنشرلی برای موبایل

آنه تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت…

وقتی روشنی چشمهایت در پشت پرده‌های مه آلود اندوه پنهان بود….

چطوری جون دل :)

هر موضوعی که میخواهید رو در این قسمت بنویس مانند : پروفایل , آشپزی و...

تمام حقوق مطالب سایت برای مجله جادوی کلمات محفوظ میباشد