دمنوش مخلوط چای سبز5040

دمنوش چای سبز کرفس 5040 ترکیب 5 گیاه شامل : کرفس، چای سب، زعفران، زیره سبز و انیسون میباشد. این دمنوش نشاط آور و ضد افسردگی بوده و کلسترل و قند خون را کنترل کرده و با تقویت معده و کبد، یبوست را کاهش میدهد.

استفاده از این دمنوش باعث کم شدن تدریجی اشتها و کاهش میزان جذب قند در سیستم گوارشی بدن میشود، به همین دلیل مقدار کمتری انرژی از غذاهای مصرفی وارد بدن می شود. که تمامی این عملکرد ها سبب تاثیراتی در کمک به کاهش وزن و درمان چاقی خواهد شد و در نتیجه حفظ سلامت و شادابی بدن و پوست را در بر دارد.

 http://www.30cd.biz/upload_pic/1433055840.jpg

خـريد پستي >> قيمت فقـط : 35000تـومان

 http://www.30cd.biz/upload_pic/1352971655.gif

کرفس :

کرفس حاوی مقدار قابل توجهی ویتامین B1، A، B2 و B6 و ویتامین C  میباشد، همچنین حاوی پتاسیم، اسید فولیک، کلسیم، منیزیم، آهن، و انواع اسید های آمینه ضروری است.

از آنجایی که کرفس سرشار از انواع ویتامین ها، هورمون های گیاهی و املاح است مکمل خوبی برای زیبایی پوست و مو نیز میباشد. کرفس میزان کلسترل خون را کاهش داده و سبب سلامت قلب و عروق می شود.

همچنین مصرف دمنوش حاوی کرفس بر روی هورمون اشتها وگرایش به مواد قندی اثر گذاشته و ولع خوردن شیرینی جات را از بین میبرد، در نهایت از زیاد شدن وزن بدن جلوگیری میکند.همچنین کرفس به هضم و جذب کمک کرده و فیبر موجود در آن از بروز یبوست جلوگیری میکند.

این سبزی حاوی 8 گروه از مواد ضد سرطان است و از پیشرفت سلول های سرطانی جلوگیری می کند.

چای سبز :

چای سبز پیش گیری کننده از حمله قلبی و سرطان شناخته شده.مقوی اعصاب است و باعث تقویت حافظه میشود.یک داروی ضد افسردگی است.زیرا نوشیدن آن باعث نشاط و سرزندگی میشود.چای سبز به دلیل داشتن نوعی پلی فنول و کاتچین باعث تحریک متابولیسم بدن شده و باعث کاهش وزن میشود. همچنین چای سبز باعث کاهش جذب روده ای قند ها شده و از این طریق به کاهش وزن کمک میکند.

 

زیره سبز :

زیره ضد نفخ و تقویت کننده معده و کبد است. و با تاثیر بر روی اشتها باعث لاغری می شود. از طرفی یبوست را بر طرف کرده و باعث هضم و جذب بهتر غذا می شود.و در نهایت نقش بسزایی در درمان چاقی و کاهش وزن ایفا میکند.

 

انیسون (بادیان رومی) :

انیسون دارای مقدار قابل توجهی آنتی اکسیدان است که خوردن روزانه ی آن موجب داشتن جریان خونی سالم و در نتیجه پوستی سالم می شود. رازیانه در درمان بیماری های شایع پوستی اغلب به عنوان یک مکمل دارویی استفاده می شود.

این گیاه به عنوان یکی از بهترین داروها در رفع نفخ، ضد درد و ضد سرگیجه، ضد افونی کننده و ضد استرس می باشد.انیسون به هضم و سوخت و ساز چربی بدن کمک شایانی کرده و ترکیبات تشکیل دهنده انیسون، آن را به یکی از شگفت انگیز ترین گیاهان چربی سوز و ضد چاقی تبدیل کرده است.

 

زعفران :

زعفران یک چاشنی بسیار کهن و پر طرف دار می باشد، زعفران موجب کاهش چربی و کلسترول خون میگردد. زعفران آرام بخش، ضد اسپاسم، پیش گیری کننده از بیماری های قلبی و سرطان، تقویت کننده حافظه و کاهش دهنده فشار خون است.

از گیاه زعفران در درمان بیماری آسم، بیماری های پوستی ورفع نفخ شکم، درمان مهده درد و درمان کم خونی استفاده می شود. زعفران به هضم غذا کمک کرده و تقویت کننده معده می باشد.

 http://www.30cd.biz/upload_pic/1433055839.jpg

خـريد پستي >> قيمت فقـط : 35000تـومان

 http://www.30cd.biz/upload_pic/1352971655.gif

نحوه مصرف :

برای هر نفر یک قاشق مربا خوری چای سبز را در قوری ریخته و به اضای هر یک قاشق یک لیوان آب داغ با دمای 80 تا 85 درجه به آن اضافه کرده و درب قوری را به مدت 3 الی 5 دقیقه بگذارید.سپس چای را از صافی رد کرده و ان را بنوشید.

 

توجه :

از دم کردن چای سبز در قوری استیل اکیدآ خودداری شود، زیرا چای سبز به خاطر مقدار قابل توجهی تانن با آهن رسوب می دهد.

 

عوارض جانبی :

عوارض جانبی گزارش نگردیده ولی بهتر است خانم های باردار و شیرده با توصیه پزشک مصرف نمایند.

 

 

خـريد پستي >> قيمت فقـط : 35000تـومان

 http://www.30cd.biz/upload_pic/1352971655.gif