چهارشنبه 30 خرداد 1403

عضویت ورود تالار آرشیو نقشه سایت خانه بذر تبلیغات آگهی تماس با ما
فصل دوم برنامه محفل ماه مبارک رمضان 1403
« تمام کلیپ برنامه محفل 1403

آخرین دست نوشته های انجمن

از روزمرگی نجات پیدا کن

از روزمرگی نجات پیدا کن

روزمرگی اتفاقی است که شاید برای همه ‌ما اتفاق افتاده باشد. همه ‌ما برای مدتی به صورت دوره‌های زمانی کوتاه و یا بلند مدت دچار این مشکل شده‌ایم. به این صورت که روزهایی را می‌گذرانیم که در آن هیچ انگیزه و اشتیاقی نداریم.

چطوری باید محکم حرف بزنیم؟

چطوری باید محکم حرف بزنیم؟

همه ما انسان ها نیاز و علاقه شدیدی به تحت تاثیر قرار دادن دیگران داریم ، تا از این طریق بتوانیم ارزشمندی خود را به بالاترین حد برسانیم و احساس شگفت انگیزی را تجربه کنیم . یکی از راه های این تاثیر گذاری، فن بیان قوی و محکم حرف زدن است . به همین علت ما در مقاله چگونه محکم حرف بزنیم، به طور کامل و دقیق ، نکات و تکنیک های شگفت انگیزی را در برایتان توضیح داده ایم تا بتوانید در کوتاه ترین زمان به بهترین نتایج دست پیدا کنید . پس اگر به دنبال قدرت کلامتان هستید ، مقاله چگونه محکم حرف بزنیم را با تمام دقت و تمرکز خود بخوانید .

آموزش زبان بدن در مصاحبه شغلی

آموزش زبان بدن در مصاحبه شغلی

شاید فکر کنید زبان بدن در مصاحبه شغلی اهمیت چندانی ندارد اما توجه کنید که اولین برخورد شما با فرد مصاحبه کننده بسیار اهمیت دارد و تاثیر بسیار زیادی در آینده کاریتان میگذارد. بدانید که اگر رزومه کاری شما به تنهایی کافی بود هرگز مصاحبه های حضوری شکل نمی‌گرفت به این مسئله دقت کامل داشته باشید که حتی اگر شما در مصاحبه خود به تمام سوالات به درستی و به طرز عالی پاسخ می‌دادید هم، اگر زبان بدن در مصاحبه شغلی خود را درست نشان دهید به احتمال خیلی زیاد در این مصاحبه رد میشوید چون مصاحبه کننده قضاوت درستی در مورد توانایی های شما نمی‌تواند به دست بیاورد از همین رو ما تمام اصول و تکنیک های ساده و شگفت انگیزی که باید رعایت کنید را در این مقاله بیان کرده ایم، پس با دقت و تمرکز کامل و جامع آن را مطالعه کنید.

چطوری جون دل :)

هر موضوعی که میخواهید رو در این قسمت بنویس مانند : پروفایل , آشپزی و...

تمام حقوق مطالب سایت برای مجله جادوی کلمات محفوظ میباشد