زمان جاری : دوشنبه 10 بهمن 1401 - 3:44 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمتعداد بازدید 3
نویسنده پیام
taraa25 آفلاین


ارسال‌ها : 447
عضویت: 10 /9 /1397
تشکرها : 10
تشکر شده : 79
فروش قطعات آسانسور در تهران
در فروش آسانسور تجهیزات آسانسوری چه تفاوتی دارند؟
قطعات آسانسور نسبت به نوع آسانسوری که ما قصد خرید آن را در ساختمان داریم متفاوت می باشد. در اصل یکی از تفاوت های عمده و اصلی این آسانسورهای هیدرولیکی یا کششی در قطعات آن می باشد. به عنوان مثال: برخی قطعات آسانسور مانند پاوریونیت، شیر فقط در فروش آسانسور هیدرولیکی مشاهده می شود. بهتر است که بدانید آسانسورهای روملس نیازی به چاهک و موتورخانه ندارند، محل نصب بقیه آسانسورها شامل ۳ بخش می شود:


فروش تجهیزات آسانسور تهران

موتورخانه: محل نصب موتور، تابلو فرمان، فلکه هرزگرد، کاهش دهنده سرعت و دیگر لوازم می باشد.
چاه آسانسور یا همان کانال آسانسور: در اصل همان محافظه ای است که کابین آسانسور در آن حرکت می کند، یعنی چاه آسانسور محل نصب ریل آسانسور، کابین و درب ها می باشد.
چاهک آسانسور: در انتهای چاه یا کانال آسانسور قرار دارد و همچنین محل نصب ضربه گیرها (بافرها) است.


آشنایی با قطعات آسانسور در زمان فروش آسانسور
قطعات آسانسور یا بالابرها را می شود به طور کلی در ریل های آهنی کابین، ریل های آهنی وزنه، لنگه های در کابین، درب طبقات آسانسور، شستی، سیم بکسل، گاورنر، تابلو فرمان، پاراشوت، کفشک ها، ضربه گیرها، سنسورها خلاصه نمود. در ادامه هر کدام از این بخش ها را به طور خلاصه توضیح خواهیم داد مخصوصا اینکه فروش آسانسور چیست و چه کار بردی دارد؟

کابین آسانسور
یکی از قطعات تعمیر و نگهداری اسانسور که کاربرد بسیاری دارد کابین آن می باشد. اگر می خواهید اطلاعات کامل و جامع از انواع فروش آسانسور پیدا کنید بهتر است وارد لینک شوید.

اگر بخواهیم به طور کلی درباره کابین صحبتی داشته باشیم می توانیم بگوییم که کابین یا همان اتاقک آسانسور، محفظه ای می باشد که که بار یا مسافر را می تواند جابه جا کند. به طور کلی کابین ها طراحی های بسیاری دارند که جنس هر کدام از آن ها متفاوت می باشد مانند فلز، شیشه، مواد پلیمری، چوب یا ترکیبی از این موادها ساخته می شوند. همچنین کابین آسانسور بر اساس ساختمان و نوع کاربردی که دارددر ابعادهای مختلفی ساخته شده و می توانند انسان، بار، غذا، تخت بیمارستان و… را جا به جا کنند.

ریل آسانسور
ریل آسانسور از دیگر قطعات آسانسور می باشد. محل نصب برخی از این قطعات از جمله ریل آسانسور روی دیواره چاه آسانسوراست و به حفظ تعادل و در مسیر نگه داشتن کابین کمک می کند. ریل از نوساناتی که در کابین بوجود می آید جلوگیری می کند.

درب کابین ها و درب قطعات
درب کابین از دیگر قطعات مهم در فروش آسانسور می باشد که از گذشته تا الان در انواع لولایی، کنار جمع شونده، کشویی از وسط باشونده، اتوبوسی و.. ساخته می شوند.

درب کابین ها و درب قطعات

البته امروزه کابین آسانسور معمولا درهای دو لته ای کشویی دارند. این درب ها و عملکردی که دارند اهمیت زیادی در ایمنی آساسنور دارند. درب آسانسور می تواند طراحی و جنس ها مختلفی داشته باشد. همچنین آسانسورها در تمامی طبقات درب جدا دارند که یکی از اصلی ترین نکات برای رعایت ایمنی آن در ساختمان می باشد. اگر در هر طبقه درب جداگانه ای نصب نشود، در هر طبقه ای دریچه ای خواهیم داشت که می تواند منجر به سقوط افراد یا اشیا به درون چاه آسانسور شود.
منبع: فروش آسانسور
محبوب کن - فیس نما
سه شنبه 27 دی 1401 - 12:37
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیربرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :