سه شنبه 05 تیر 1403

عضویت ورود تالار آرشیو نقشه سایت خانه بذر تبلیغات آگهی تماس با ما

خوش آمدید

به جادوی کلمات ؛ سایت سرگرمی تفریحی خوش آمدید

از خانه بذر | بانک بذرهای کمیاب دیدن فرمائید

  • نویسنده :
  • بازدید : 449 مشاهده
(کل 2 توسط 0 نفر)

شرح کامل عملیات شب گذشته از زبان سرلشکر باقری

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در نخستین واکنش به عملیات شب گذشته ایران در سرزمین های اشغالی اعلام کرد عملیات از نظر ایران خاتمه یافته مگر اینکه صهیونیست ها حماقت کنند.

 سردار باقری با بیان اینکه عملیات دیشب با موفقیت کامل انجام شد گفت: علت این عملیات عبور رژیم صهیونیستی از خطوط قرمزی بود که برای ما قابل تحمل نبود. اینکه صهیونیست ها بخش کنسولی سفارت ایران را هدف قرار بدهد و مستشاران ایران را به شهادت برساند عبور از خطوط قرمز بود که توسط همه جهان جز دو سه کشور حامی رژیم صهیونیستی آن را محکوم کردند و باید پاسخ داده می شد.

وی افزود : عملیات به نحوی بود که هم مرکز اطلاعاتی بزرگی در جبل الشیخ مورد هدف قرار بگیرد و هم پایگاه هوایی نواتین که در عملیات جنایت علیه سفارت ایران در دمشق مورد استفاده قرار گرفتند هر دو از کار افتادند . در این عملیات تعداد قابل توجهی پهپاد و موشک با استفاده از تاکتیک های طراحی شده مورد استفاده قرار گرفت که گنبد آهنین نتوانست به شکل مناسب با آن مقابله کند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اظهار کرد : ما این عملیات را منتج به نتیجه می دانیم و از نظر ما خاتمه یافته است و قصدی برای ادامه نداریم اما اگر رژیم صهیونیستی در خاک ما یا منافع ما در سوریه واکنش بسیار محکم تری نشان خواهیم داد.

وی ادامه داد : ده ها برابر می توانستم عملیات کنیم اما این کار را نکردیم، مراکز جمعیتی و اقتصادی زده نشد تا ارتش صهیونیستی بداند اقدام تجاوزکارانه اش بی پاسخ نمی ماند .

وی تاکید کرد : آمادگی داریم از خاک خود و آسمان خود دفاع کنیم.نیروی های مسلح ما در آمادگی کامل به سر می برند چنانچه نیاز باشد مجدد وارد عمل می شوند. تدابیر لازم اندیشیده شده است.

باقری درباره احتمال همکاری آمریکا با صهیونیست ها نیز گفت :ما این پیام را از طریق سفارت سوئیس به آمریکا منتقل کرده ایم اگر آمریکا در اقدامات تجاوزکارانه صهیونیست ها مشارکتی داشته باشد پایگاه ها و نفرات و امکانات آمریکا در منطقه امنیت نخواهند داشت .

نظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش

چطوری جون دل :)

هر موضوعی که میخواهید رو در این قسمت بنویس مانند : پروفایل , آشپزی و...

تمام حقوق مطالب سایت برای مجله جادوی کلمات محفوظ میباشد