دوشنبه 28 خرداد 1403

عضویت ورود تالار آرشیو نقشه سایت خانه بذر تبلیغات آگهی تماس با ما

خوش آمدید

به جادوی کلمات ؛ سایت سرگرمی تفریحی خوش آمدید

از خانه بذر | بانک بذرهای کمیاب دیدن فرمائید

(کل 8 توسط 1 نفر)

اولین  تصویر لو رفته از گوشی جدید گوگل

به گزارش جادوی کلمات مدتی پیش رندرهای دو گوشی گوگل از خانواده‌ی پیکسل ۹ فاش شدند که بسیاری از افشاگرها آن‌ها را باعنوان تصاویر فاش‌شده‌ از پیکسل ۹ و پیکسل ۹ پرو معرفی کردند؛ اما آن‌لیکس، افشاگر معروف دنیای فناوری، می‌گوید پیکسل ۹ برخلاف آنچه قبلاً دیدیم، دو دوربین دارد.

.

تصاویر فاش‌شده‌ی جدید پیکسل ۹، رندرهای قبلی را نقض می‌کنند. گفته می‌شود آن تصاویر مربوط به دو گوشی پیکسل ۹ پرو و پیکسل ۹ پرو XL بوده‌اند. با توجه به تصاویر فاش‌شده از پیکسل ۹، این گوشی لبه‌های صاف و ماژول دوربین برجسته دارد و طراحی‌اش کمی متفاوت از پیکسل ۹ پرو و پرو ایکس ال به نظر می‌رسد. کوچک‌ترین پرچمدار خانواده‌ی پیکسل ۹ از دو دوربین پشتی بهره خواهد برد و دوربین سلفی آن در پنل جلویی قرار خواهد گرفت. نمایشگر ۶٫۰۳ اینچی پیکسل ۹ نسبت‌ به پیکسل ۹ پرو و پیکسل ۹ پرو XL کوچک‌تر است.

در سال ۲۰۲۲ و پس‌ از عرضه‌ی پیکسل ۸ و پیکسل ۸ پرو، اطلاعاتی از برنامه‌ریزی گوگل برای عرضه‌ی سه‌ پرچمدار حرفه‌ای به‌گوش رسید و انتظار می‌رود این سه‌گوشی متعلق‌ به خانواده‌ی پیکسل ۹ باشند. اطلاعاتی از قیمت گوشی های آینده‌ی گوگل دردسترس نیست و برای اطلاع آن باید تا زمان رونمایی خانواده‌ی پیکسل ۹ منتظر بمانیم.

.

جادوی کلمات

مطالب مرتبط

نظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش

چطوری جون دل :)

هر موضوعی که میخواهید رو در این قسمت بنویس مانند : پروفایل , آشپزی و...

تمام حقوق مطالب سایت برای مجله جادوی کلمات محفوظ میباشد